Podpořte násJak nás můžete podpořit?

  • Věnovat peněžní dar – nejlépe prostřednictvím platebního widgetu (okénko vpravo nahoře), kde lze zvolit příjemce Služba Rané péče. Zde můžete zvolit také formu platby (kartou nebo převodem na náš účet č. 0127747339/0800, VS 683

    Vaše peněžní dary budou využity na náš provoz, což obnáší mzdy, cestovní náklady, nákup pomůcek, náklady na pronájem, telefonní poplatky, internet… Peněžní dar můžete věnovat i na konkrétní účel. V tomto případě nás prosím kontaktujte. Věnovat věcný dar – především se jedná o hračky, knihy či rehabilitační pomůcky do naší půjčovny.

    ZDE je k dispozici aktuální seznam věcí, které by nám velmi pomohly při naší práci.

    Pro více informací kontaktujte prosím Terezu Háčkovou, e-mai: hackova@diakonie-praha.cz, tel.: 605207619

    Hodnotu finančního i věcného daru věnovanému naší organizaci si lze odečíst ze základu daně (Více více zde). K tomu vám rádi vystavíme potvrzení o daru nebo s vámi sepíšeme darovací smlouvu. Potřebujeme k tomu tyto informace: vaše jméno, adresa a datum narození. Pokud zasíláte finanční dar na náš účet, uveďte prosím ve zprávě pro příjemce své jméno a případně i spojení na vás. Jen takto vás budeme moci identifikovat a zaslat vám potvrzení o daru či darovací smlouvu a PODĚKOVAT VÁM. Naše organizace je osvobozena od placení darovací daně, vaše finanční dary tedy můžeme využít v celé výši.