Ergoterapie na každodenní použití

Na této stránce jsou umístěna videa s tématy, která společně na konzultacích často řešíme: hrubou  a jemnou motoriku, sebeobsluhu, příjem potravy, senzoriku, chování…….

Videa natočily ergoterapeutky Mgr. Veronika Vítová (www.hnizdo.info) a Mgr. Jitka Ludvíčková (www.skolapapani.cz), které mají s dětmi se specifickými potřebami bohaté zkušenosti. Ale právě ve specifičnosti vašich dětí vězí malý háček. Jejich jedinečnost vyžaduje z ergoterapeutického pohledu individuální přístup a odborné vedení. Používejte tedy tyto videa pouze jako nástin možného řešení a konkrétní postupy konzultujte s dalšími odborníky – vaší poradkyní rané péče, ergoterapeutem, fyzioterapeutem, případně s psychologem.

Videa vznikla v rámci projektu Diakonie ČCE – KRABICE ON LINE pro potřeby Rané péče Diakonie.  Nejsou veřejná a proto je NEŠIŘTE DÁL!

 
 
 
 ,



MGR. VERONIKA VÍTOVÁ

a) příjem potravy – ÚVOD I (faktory ovlivňující příjem potravy a na koho se obrátit)

b) příjem potravy – ÚVOD II (co hraje roli a jak se v  potížích  dítěte zorientovat)

c) příjem potravy – SALIVACE (slinění)

d) příjem potravy – „TĚŽKÝ START“ (neonatologie, kojení)

e) příjem potravy – LŽIČKA, VIDLIČKA

f) příjem potravy – PITÍ

g) příjem potravy – KOUSACÍ A CHUŤOVÉ VÁČKY

Mgr. Ludvíčková nabízí našim rodinám výrazné slevy na svůj  Online program Školy papání. Požádejte svou poradkyni o slevový kód.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.